243.86 AED
243.86 AED
10 in stock
Payment Methods:
| Cooler Type | Liquid Cooler (All-in-One) |
|---|---|
| Radiator Dimensions | 394 × 120 × 27 mm |
| Radiator Height | 52 mm |
| Fan Dimensions | 120 × 120 × 25 mm |
| Fan Speed | 500 – 2200 ± 10% RPM |
| Power Interface | 4-pin |
| CPU Compatibility | Intel: LGA 20XX/1851/1700/1200/115X; AMD: AM5/AM4 |
| Pump Speed | 3000 ± 10% RPM |
| Lighting | ARGB |

126.00 AED Original price was: 126.00 AED.99.00 AEDCurrent price is: 99.00 AED.
472.50 AED Original price was: 472.50 AED.370.00 AEDCurrent price is: 370.00 AED.
1,075.00 AED
1,395.88 AED Original price was: 1,395.88 AED.1,174.00 AEDCurrent price is: 1,174.00 AED.
Reviews
There are no reviews yet.