1,125.00 AED
1,125.00 AED
10 in stock
Payment Methods:
| Panel Size (inch) | 34 |
|---|---|
| Aspect Ratio | 21:9 |
| Display Viewing Area (H x V) | 792.22 x 333.72 mm |
| Display Surface | Anti-Glare |
| Backlight Type | LED |
| Panel Type | VA |
| Viewing Angle (CR≧10, H/V) | 178°/ 178° |
| Curvature | 1500R |
| Pixel Pitch | 0.2318mm |
| Resolution | 3440×1440 |
| Color Space (DCI-P3) | 90% |
| Brightness (HDR, Peak) | 400 cd/㎡ |
| Brightness (Typ.) | 400cd/㎡ |
| Contrast Ratio (Typ.) | 4000:1 |
| Display Colors | 16.7M |
| Response Time | 1ms MPRT |
| Refresh Rate (Max) | 180Hz |
| Flicker-free | Yes |
| Trace Free Technology | Yes |
| GameVisual | Yes |
| Shadow Boost | Yes |
| Speaker | Yes(2Wx2) |
| Voltage | 100-240V, 50/60Hz |
| Net Weight | 7.6 kg (16.76 lbs) |
| GameFast Input technology | Yes |
699.01 AED Original price was: 699.01 AED.670.00 AEDCurrent price is: 670.00 AED.
1,155.00 AED Original price was: 1,155.00 AED.864.00 AEDCurrent price is: 864.00 AED.
699.00 AED Original price was: 699.00 AED.590.00 AEDCurrent price is: 590.00 AED.
1,865.00 AED Original price was: 1,865.00 AED.1,700.00 AEDCurrent price is: 1,700.00 AED.
1,491.00 AED Original price was: 1,491.00 AED.1,313.00 AEDCurrent price is: 1,313.00 AED.
3,990.00 AED Original price was: 3,990.00 AED.2,888.00 AEDCurrent price is: 2,888.00 AED.
Reviews
There are no reviews yet.