440.00 AED
440.00 AED
50 in stock
Payment Methods:
| Panel Size (inch) | 23.8 |
|---|---|
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Display Viewing Area (H x V) | 527.04 x 296.46 mm |
| Display Surface | Anti-Glare |
| Backlight Type | LED |
| Panel Type | Fast IPS |
| Viewing Angle (CR≧10, H/V) | 178°/ 178° |
| Pixel Pitch | 0.2745mm |
| Resolution | 1920×1080 |
| Color Space (sRGB) | 99% |
| Brightness (Typ.) | 300cd/㎡ |
| Contrast Ratio (Typ.) | 1000:1 |
| Display Colors | 16.7M |
| Response Time | 1ms(GTG), 0.3ms(min.) |
| Refresh Rate (Max) | 200Hz |
| Flicker-free | Yes |
| Trace Free Technology | Yes |
| GameVisual | Yes |
| Speaker | Yes(2Wx2) |
| Voltage | 100-240V, 50/60Hz |
| Net Weight | 3.4 kg (7.50 lbs) |
| Net Weight without Stand | 2.8 kg (6.17 lbs) |
| Gross Weight | 4.9 kg (10.80 lbs) |
1,155.00 AED Original price was: 1,155.00 AED.864.00 AEDCurrent price is: 864.00 AED.
2,099.00 AED Original price was: 2,099.00 AED.2,030.00 AEDCurrent price is: 2,030.00 AED.
1,399.00 AED Original price was: 1,399.00 AED.990.99 AEDCurrent price is: 990.99 AED.
1,491.00 AED Original price was: 1,491.00 AED.1,313.00 AEDCurrent price is: 1,313.00 AED.
6,510.00 AED Original price was: 6,510.00 AED.4,588.00 AEDCurrent price is: 4,588.00 AED.
Reviews
There are no reviews yet.