470.00 AED
470.00 AED
2 in stock
Payment Methods:
| Panel Size (inch) | 27 |
|---|---|
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Display Viewing Area (H x V) | 597.89 x 336.31 mm |
| Display Surface | Anti-Glare |
| Backlight Type | LED |
| Panel Type | IPS |
| Viewing Angle (CR≧10, H/V) | 178°/ 178° |
| Pixel Pitch | 0.311mm |
| Resolution | 1920×1080 |
| Color Space (sRGB) | 125% |
| Color Space (DCI-P3) | 90% |
| Brightness (Typ.) | 300cd/㎡ |
| Contrast Ratio (Typ.) | 1500:1 |
| Display Colors | 16.7M |
| Response Time | 1ms MPRT |
| Refresh Rate (Max) | 146Hz |
| Flicker-free | Yes |
| GameVisual | Yes |
| Shadow Boost | Yes |
| A.I. Assistant Technology | Dynamic Crosshair |
| Speaker | Yes(2Wx2) |
| Voltage | 100-240V, 50/60Hz |
| Net Weight | 4.4 kg (9.70 lbs) |
| Net Weight without Stand | 3.6 kg (7.94 lbs) |
| Gross Weight | 6.3 kg (13.89 lbs) |
699.01 AED Original price was: 699.01 AED.670.00 AEDCurrent price is: 670.00 AED.
599.00 AED Original price was: 599.00 AED.533.00 AEDCurrent price is: 533.00 AED.
1,865.00 AED Original price was: 1,865.00 AED.1,700.00 AEDCurrent price is: 1,700.00 AED.
479.00 AED Original price was: 479.00 AED.420.00 AEDCurrent price is: 420.00 AED.
Reviews
There are no reviews yet.